Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
RZSKA - strona główna
Szkolenie

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu na temat „Podejmowanie skutecznych działań w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych w środowisku lokalnym”. Szkolenie skierowane jest m.in. do pełnomocników i członków gminnych komisji do spraw rozwiązywania problemów uzależnień. Szkolenie odbędzie się w dniach 17-18 października 2011 roku w Hotelu „Aros” w Tychach przy ulicy Oświęcimskiej 51.
Udział w zajęciach jest nieodpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona – o udziale w szkoleniu decydować będzie m.in. kolejność zgłoszeń.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu proszone są o wypełnienie karty zgłoszeniowej, zamieszczonej na stronie internetowej pod adresem: www.rops-katowice.pl w sekcji szkolenia, do dnia 12 października 2011 roku. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia zostanie przesłane za pomocą poczty elektronicznej. Dodatkowe informacje na temat szkolenia można uzyskać pod numerem telefonu 032 730 68 92.
Zobacz na www
Serwisy internetowe, sklepy on-line, systemy CMS dla Twojej firmy